Головна Новини Вчора міліціонери “бавились” в олімпійців

Вчора міліціонери “бавились” в олімпійців

Близько 650 осіб взяли участь в забігу, який відбувся у Тернополі в рамках проведення Всеукраїнської спортивної акції «Олімпійський день – 2012». Очолив забіг президент Національного олімпійського комітету України, Герой України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка. 
Дощова погода не зіпсувала настроїв тернополян, які прийшли на Театральний майдан міста відзначити спортивний захід. Участь у забігах взяли представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, спортивних товариств та спортивних шкіл міста, переможці міжнародних та всеукраїнських змагань, тренери та зовсім юні спортсмени.
Свою команду представила і тернопільська міліція. Майже півтори сотні співробітників органів внутрішніх справ стартували у забігу. Підтримати їх не тільки морально, а й самим долучитися до активного способу життя прийшли члени родин та діти. Звичайно, не обійшлося без перемог та нагород. У середній віковій категорії першість здобув беркутівець Володимир Дзюба. Друге місце у цій же категорії теж дісталося міліціонерові – грифонівцю Юрію Музиці.
Метою проведення «Олімпійського дня-2012» є сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед громадян країни, пропаганди здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here