![vchytel-a64f76ab2a3eec2352bebb9b61859fec](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/09/vchytel-a64f76ab2a3eec2352bebb9b61859fec-640x353.jpeg)
На Тернопільщині 57-річний учитель географії з Гусятина Михайло Ковальчук став відомим після того, як склав ЗНО. Він увійшов до числа одинадцяти найрозумніших учасників, які отримали найвищий бал — 200.
Пан Михайло все життя віддав освіті, його стаж вчительської роботи сягає майже 40 років!
Каже, зважився складати ЗНО, аби не лише перевірити свої знання, а й відчути стан учнів під час тестування, їхні переживання. Тепер, впевнений, зможе ще краще готувати випускників до зовнішнього незалежного оцінювання.
Наталія Кравчук, Високий Замок