Головна Новини Втік зі школи: у Тернополі патрульні шукали 7-річного хлопчика

Втік зі школи: у Тернополі патрульні шукали 7-річного хлопчика

Працівник тернопільської поліції повернув батькам зниклого учня. Самотнього хлопчика правоохоронець знайшов на вулиці.

 Поліцейський відділення забезпечення роботи спеціальних майданчиків центру забезпечення ГУНП в Тернопільській області Сергій Махінка 16 березня чергував штрафмайданчику. Під час несення служби він помітив малолітнього хлопчика, який намагався самостійно перейти дорогу з інтенсивним рухом поза межами пішохідного переходу. 

Він одразу підійшов до дитини  та дізнався, що той прямує зі школи  до батьків на роботу.  – Я забрав хлопчика до приміщення, напоїв чаєм та дізнався фамілію  батьків, – розповів сержант поліції. – Він знав і назву підприємства, де працює тато, тож мені вдалося зв’язатися з родичами й повідомити про місцезнаходження дитини. 

 Як з’ясувалося, 7-річного школяра вже розшукували наряди поліції. Маленький учень, не попередивши батьків, самостійно  пішов з навчального закладу. Невдовзі за ним приїхали працівники поліції з мамою. Жінка щиро дякувала правоохоронцям, котрі допомогли оперативно розшукати маленького мандрівника. За час відсутності об’єктом злочинних посягань малолітній  не став. 

Правоохоронці радять батькам, встановлювати на пристроях дітей функцію «батьківський контроль» або ж придбати GPS-трекери, які вміють відслідковувати переміщення дитини. Окрім цього, поясніть, що малечі не слід перебувати на вулиці без нагляду дорослих, адже можна потрапити в небезпечні ситуації. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here