![3ba4ec3572e3f207f2edfcf91da31273](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/3ba4ec3572e3f207f2edfcf91da31273-640x416.jpg)
10 червня о 4.01 районна бригада швидкої виїжджала у с. Підгайці , на місце ДТП, де уже не змогла надати допомогу 15-річному пацієнтові. Хлопчина-мотоцикліст врізався об вантажний автомобіль…
Медики змушені були констатували біологічну смерть, що настала від травм, не сумісних із життям, до прибуття бригади швидкої, повідомили у прес-службі “швидкої”.
Читають також: Не розминулися мотоцикл та скутер: на Кременеччині важко травмувалися молоді люди