![94488227_3910802102294894_1972296265618161664_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/04/94488227_3910802102294894_1972296265618161664_n-640x562.jpg)
Про це повідомила сама авторка – Ніна Фіалко. Вона закликає своїх читачів скористатися моментом. Адже їїромани люблять за простоту й легкість, їх зачитують до дірок і просять писати ще. Авторка у своїх творах розповідає правдиві історії сусідів, далеких родичів і знайомих. Та ті про це навіть не здогадуються. Нині у творчому доробку 76-річної Ніни Фіалко вісімнадцять книг. Минулого року за роман «Холодний вітер перемін» письменницю нагородили літературною премією Уласа Самчука.
У доробку талановитої землячки вже вісімнадцять книг.