![kalenik_s0](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/07/kalenik_s0.jpg)
На Тернопільщині розшукують зниклого жителя Шумщини Олександра Каленика.
Хлопець народився 17 вересня 1998 року. Мешкає у селі Великі Загайці Великодедеркальської сільської громади.
Останній раз на зв’язок з рідними виходив 9 червня. До сьогодні його місце перебування – невідоме.
Рідня юнака просить усіх, хто володіє будь якою інформацією про юнака чи його можливе місцеперебування – повідомити за номером телефону: 066-824-62-84 або на лінію «102».
«Шановні друзі, односельчани, знайомі та просто небайдужі люди! Допоможіть знайти племінника, батькам – сина. Останній раз виходив на зв’язок 9 червня… Не будьте байдужі», – зазначила Галина Черняк.
Профіль зниклого хлопця у соцмережі – Саша Каленик.
![kalenik_s1.jpg](https://ternopoliany.te.ua/images/kalenik_s1.jpg)
![kalenik_s3.jpg](https://ternopoliany.te.ua/images/kalenik_s3.jpg)