Головна Новини Волосся відрощувала з народження і обрізала тільки, щоб допомогти ЗСУ

Волосся відрощувала з народження і обрізала тільки, щоб допомогти ЗСУ

Шестирічна чортків’янка Ангеліна Гут обрізала волосся та планує продати його, а гроші передати на допомогу ЗСУ.

Довгі коси дівчинка відрощувала усе життя, але зараз вирішила пожертвувати ними заради допомоги воїнам.

Як з’явилася ідея, чи важко було прийняти рішення й куди саме планують спрямувати вилучені кошти – запитували журналісти, повідомляє «Сорока».

Мама дівчинки, Любов Гут розповідає, ідея у доньки з’явилася після спільного перегляду сюжету про іншу маленьку українку, яка теж наважилася обрізати та продати волосся, а гроші передати захисникам України.

 Ми разам дивилися новинний сюжет про дівчинку, яка теж так вчинила. Спочатку Ангелінка запитала: «А їй не шкода було?», –  розповідає Любов Гут.  Пройшло кілька тижнів вона обдумала це, а тоді сказала мені, що теж хоче так зробити. Спочатку я сказала їй, що це серйозне рішення і потрібно все добре обдумати, адже волосся так швидко не відросте. Але пройшло ще кілька днів, вона почала запитувати мене про це все частіше, тож я подумала: чому б ні?

Жінка розповідає, раніше волосся не стригли ніколи.

– Волосся ми  відрощували з народження. Вже в рочок заплітали їй хвостики. За майже сім років ми лише двічі підрізали кінчики, – говорить мама дівчинки. – Пам’ятаю, в мене у дитинстві дуже повільно росло волосся, я про довгі коси мріяла.  Тато наш теж любить довге волосся.  Як би це гарно не виглядало, в першу чергу, це велика праця, адже за ним потрібно доглядати. Ми берегли це волосся. В неї була гарна зачіска на випускний в садочку, потім ми думали, що будуть гарні хвостики до школи, все ж перший клас, а потім – на перше причастя… Але так сталося, що всі плани змінилися.

Дівчинці відрізали 40 сантиметрів волосся. Ангелінка зізнається, стригтися було не страшно, про власне рішення дитина не шкодує.

– Я захотіла зробити, як та дівчинка, про яку ми дивилися, бо хочу, щоб Україна виграла. Стригтися мені було зовсім не страшно, – розповідає маленька чорктів’янка.

Любов Гут каже, їй сприймати доньку з новою стрижкою спочатку було незвично.

– Волосся ми відрізали їй самостійно вдома. Мені, мабуть, було страшніше, аніж їй в цей момент. Було дуже незвично,  пригадує жінка. – Але я бачу, що їй так легше. Вона жодного разу не сказала, що шкодує за волоссям, не плакала за ним. Якщо вона щаслива, то і я також.

Де саме продати волосся мама з донькою ще вирішують.

Любов Гут додає, сподівається, що історія Ангелінки надихне інших допомагати українській армії.

– Звісно, для такої мети хотілося б продати волосся найвигідніше. Для цього я опублікувала оголошення у соцмережі і люди порадили, куди саме я можу звернутися. Зараз за волосся нам пропонують 1500 гривень. Сума не велика, але донечка щаслива,що це її внесок у боротьбу. Виручені кошти плануємо передати у благодійну організацію у рідному Чорткові, – розповідає Любов Гут. – Чесно кажучи, ми не хотіли афішувати продаж волосся. Погодилися на інтерв’ю адже віримо, що наша історія теж надихатиме інших підтримувати наших захисників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here