Головна Новини Волонтерка з Тернопільщини обрізала довгу косу, щоб ЗСУ косили ворогів

Волонтерка з Тернопільщини обрізала довгу косу, щоб ЗСУ косили ворогів

Волонтерка зі Збаража на Тернопільщині Іванна Козира обрізала волосся та передала 7 тисяч гривень на допомогу військовим. Вона розповіла Суспільному, що працює в “Штабі національного спротиву”.

За її словами, ідея обрізати косу з’явилася три місяці тому.

Волонтерка Іванна Козира до зміни зачіски

Іванна Козира до зміни зачіски. Фото: Іванна Козира

“Перед тим, як обрізати волосся, думала передати його на перуки для онкохворих людей. Так склалося, що волонтерські збори трохи призупинились. Зараз ми збираємо гроші на безпілотники. Тому я вирішила, що ліпше ці гроші перекажу на рахунок нашого штабу”.

Волонтерка Іванна Козира із довгим каре

Іванна Козира із довгим каре. Фото: Іванна Козира

Нову стрижку жінка зробила в місцевому салоні краси. Говорить, довжину коси не заміряла. Її вага – 300 грамів. Волосся купив салон, його використають для нарощення.

Іванна Козира каже, раніше ніколи так коротко не стриглася. Зазвичай, просто підрівнювала кінці. Сім’я її рішення підтримала.

Іванна Козира, волонтерка зі Збаража

Іванна Козира, волонтерка. Фото: Іванна Козира

“Заздалегідь готувала сім’ю до зміни свого іміджу. Особливо, доньку Катрусю, бо вона дуже любить довге волосся і не хотіла, щоб я мала коротку зачіску. Я розказала їй, що таким чином ми зможемо допомогти нашим захисникам”.

Волонтерка Іванна Козира з новою зачіскою

Іванна Козира з новою зачіскою. Фото: Іванна Козира

Про свій вчинок жінка не шкодує.

“Мені запав в душу один з коментарів під моїм постом у соцмережі: “Нехай коса косить ворогів”. До перемоги має докластися кожен з нас”.