Головна Новини Волонтери «Української команди» зі Збаражчини відвезли кілька десятків адресних посилок на фронт

Волонтери «Української команди» зі Збаражчини відвезли кілька десятків адресних посилок на фронт

Волонтерський штаб «Українська команда» на Тернопільщині продовжує доставляти воїнам посилки в рамках проекту «Військова пошта».

З чергової поїздки на схід повернулися волонтери «Української команди» зі Збаражчини.

Про це повідомив народний депутат, лідер «Української команди» на Тернопільщині Микола Люшняк.

– Ігор Дмитришин, Максим Гальва, Михайло Артемчук та Олег Хрипливий відвезли воїнам посилки у рамках проекту «Військова пошта». 16 окремий стрілецький батальйон отримав генератори, спальні мішки, каремати, знеболювальні препарати, продукти та усе те, що захисникам передали їхні рідні. Дякуємо за допомогу волонтерам з Німеччини та жителям села Максимівка,  зазначив Микола Люшняк.

Волонтер Ігор Дмитришин каже, завдяки злагодженій співпраці волонтерів «Української команди» є можливість регулярно відправляти волонтерський бус з необхідними вантажами для українських воїнів.

– Для наших воїнів дуже важливо відчути частинку тепла рідного дому. Саме тому «Українська команда» взяла на себе таку місію – доставляти посилки на фронт. Окрім речей, які захисникам передають рідні, ми також доставляємо продукти, речі для облаштування побуту, амуніцію та техніку,  підкреслив Ігор Дмитришин.  

До слова, наприкінці грудня минулого року волонтерський штаб «Українська команда» на Тернопільщині започаткував проект «Військова пошта».

Його мета – безкоштовно доставляти вантажі для тернопільських військовослужбовців, які зараз перебувають на фронті та не мають доступу до поштових відділень.