![изображение_viber_2023-04-03_20-57-29-785](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-03_20-57-29-785-640x480.jpg)
Волонтерський штаб «Українська команда» на Тернопільщині продовжує доставляти воїнам посилки в рамках проекту «Військова пошта».
З чергової поїздки на схід повернулися волонтери «Української команди» зі Збаражчини.
Про це повідомив народний депутат, лідер «Української команди» на Тернопільщині Микола Люшняк.
– Ігор Дмитришин, Максим Гальва, Михайло Артемчук та Олег Хрипливий відвезли воїнам посилки у рамках проекту «Військова пошта». 16 окремий стрілецький батальйон отримав генератори, спальні мішки, каремати, знеболювальні препарати, продукти та усе те, що захисникам передали їхні рідні. Дякуємо за допомогу волонтерам з Німеччини та жителям села Максимівка, – зазначив Микола Люшняк.
Волонтер Ігор Дмитришин каже, завдяки злагодженій співпраці волонтерів «Української команди» є можливість регулярно відправляти волонтерський бус з необхідними вантажами для українських воїнів.
– Для наших воїнів дуже важливо відчути частинку тепла рідного дому. Саме тому «Українська команда» взяла на себе таку місію – доставляти посилки на фронт. Окрім речей, які захисникам передають рідні, ми також доставляємо продукти, речі для облаштування побуту, амуніцію та техніку, – підкреслив Ігор Дмитришин.
До слова, наприкінці грудня минулого року волонтерський штаб «Українська команда» на Тернопільщині започаткував проект «Військова пошта».
Його мета – безкоштовно доставляти вантажі для тернопільських військовослужбовців, які зараз перебувають на фронті та не мають доступу до поштових відділень.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-04_19-06-56-170-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-03_20-59-47-516-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-03_20-57-49-015-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-03_20-57-29-785-1-scaled.jpg)