Головна Новини Волонтери подякували 86-річній бабусі з Теребовлянщини за теплі дарунки

Волонтери подякували 86-річній бабусі з Теребовлянщини за теплі дарунки

Бабусі Михайлині Ленчишин зі Слобідки, що на Теребовлянщині, – 86 років. У вільні від сільської роботи хвилини жінка в’яже шкарпетки. Ні, не для себе, а для тих, хто в окопах захищає нашу країну.

І це вона робить з початку війни. Уже вив’язала майже сто пар!

За постійну підтримку і допомогу воїнам АТО Територіальний відокремлений підрозділ ГО Спілки бійців та волонтерів АТО «Сила України» надіслав їй листа, у якому подякував за її небайдуже серце, повідомляє прес-служба ТОДА

Нагадаємо, нещодавно бабуся Михайлина зробила теплий подарунок хлопцям-захисникам до Миколая. Каже, в’язати може навіть із заплющеними очима, головне, аби нитки були.

Родом бабуся Михайлина з села Долина Теребовлянського району. Разом з чоловіком виростили трьох синів. Найстарший Ярослав, йому 60 років, мешкає в Одеській області, художник, різьбяр, іконописець. Колись працював у Теребовлі в художній майстерні. На два роки молодший від Ярослава Михайло живе у Зборівському районі, він будівельник. Разом з мамою проживає і дбає про неї 48-річний син Йосип, майстер виробів із каменю, поет-пісняр.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here