Головна Новини Володимир Місько : «Структура виконавчих органів Тернопільської міськради потребує перезавантаження»

Володимир Місько : «Структура виконавчих органів Тернопільської міськради потребує перезавантаження»

Висловлення недовіри головному архітектору міста Тернополя п. В. Бесазі стало індикатором, як­ий засвідчив наявність серйозних, системних проблем у галузі. Так вважає депутат міської ради від Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Володимир Місько. На його думку, звинувачення на адресу посадовця були суттєвими та переконливими, що зрештою визначило результат голосування в сесійній залі.

Водночас більшість депутатів своїм рішенням вказали на необхідність перезавантаження у структурі виконавчих органів Тернопільської міської ради. Зрештою це нормальна, звична практика для демократичних спільнот, адже в такий спосіб можна підвищити рівень відповідальності високопосадовців перед містянами та надати поштовху для успішнішого розвитку рідного Тернополя.

На мій погляд, голосування депутатів міськради актуалізувало ініційовану громадою дискусію щодо перегляду та неухильного дотримання правил містобудування. Тож позиція депутатів від «Солідарності» – «Блоку Петра Порошенка» чітко відображає настрої тернополян.

Джерело: http://zz.te.ua/?s=%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80+%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here