![2](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-14-640x426.jpg)
На автодорозі в с. Підгородне Підгороднянської ТГ Тернопільського району на вул. Бережанська, відбулося зіткнення двох легкових автомобілів Mersedes BENZ C180 та Hyundai Elantra.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-17.jpg)
Внаслідок ДТП травмувались два пасажири автомобіля Hyundai Elantra. Рятувальним відділенням аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління деблоковано (врятовано) та передано медикам пасажира автомобіля Hyundai Elantra, повідомили у прес-службі ДСНС.