Головна Новини Водій “швидкої” став добровольцем Першого добровольчого мобільного шпиталю і отримав відзнаку від...

Водій “швидкої” став добровольцем Першого добровольчого мобільного шпиталю і отримав відзнаку від Залужного

Василь Дрозд – водій автотранспортних засобів виїзної бригади Е(Ш)МД підстанції №3 Тернопільської станції в цивільному житті, а тепер – доброволець Першого добровольчого мобільного шпиталю (ПДМШ) імені Миколи Пирогова прийняв відзнаку Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного з рук президента ПДМШ імені Миколи Пирогова Геннадія Друзенка, розповіли на сторінці КНП “ЦЕМД та МК” ТОР.

Це нагрудний знак «За сприяння війську» , яким нагороджуються герої за значний особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України, зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній, культурній та інших сферах життєдіяльності Збройних Сил України.

Шлях Василя до усвідомлення свого місця у ці буремні часи розпочався ще минулого грудня з поїздки водієм на деокуповану Херсонщину у складі бригад Е(Ш)МД Центру. Після неї була друга, а вже влітку цього року він відправився добровольцем у ПДМШ ім. Миколи Пирогова, де успішно відбув дві ротації і станом на сьогодні перебуває у третій. Має великі сподівання, що його заберуть до війська, коли ПДМШ перейде до складу ЗСУ.

У нашого героя-водія, хоча він себе таким і не вважає, немає недосказаного. Він торує цей шлях настільки впевнено, що хочеться і самій підірватися із затишного крісла. Якщо вам потрібен був знак того, що козацькому роду нема переводу, що перемозі бути, що її виборюють гідні люди з великими серцями, то ось він, знак. Нагрудний знак «За сприяння війську» в руках тернополянина, який готовий обійняти усю Україну.