Головна Новини Водоканал зловили “на гарячому” під час скидання стоків

Водоканал зловили “на гарячому” під час скидання стоків

В ніч з 10 на 11 травня 2012р. відбулось періодичне скидання агресивних стоків невідомого походження з каналізаційної мережі м. Тернополя на очисні споруди КП “Тернопільводоканал”. Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області 11 травня 2012р. зафіксовано факт скиду забруднюючих стічних вод із очисних споруд КП “Тернопільводоканал”, що ймовірно призвело до забруднення річки Серет.

Внаслідок потрапляння агресивних стоків з надмірною концентрацією шкідливих речовин відбувся негативний вплив на життєдіяльність активного мулу нижньої площадки, що відповідає за якість біологічної очистки стоків.
Незважаючи на вжиті заходи по відновленню здатності активного мулу до очистки забруднених стоків, працівникам КП “Тернопільводоканал” не вдалося втримати ситуацію під контролем. Згідно довідки КП “Тернопільводоканал” № 1210/12 від 12.05.2012р. з “нижнього майданчика” каналізаційних очисних споруд скинуто до 40 тис. м куб. на добу недостатньо очищених стоків в р. Серет.
Прокласифіковано НС техногенного характеру об’єктового рівня.
Код (ДК 019:2010) – 10431-НС унаслідок наявності в поверхневих водах шкідливих (забруднювальних) речовин понад ГДК.
Пункт 3.18 Наказу МНС № 119 від 22.04.2003р. – Скид неочищених чи недостатньо очищених міських стічних вод на території населеного пункту або у водні об’єкти в обсягах (загальний обсяг скиду) – понад 100 м куб. (понад 500 м куб).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here