Головна Новини Вода яка тече з чортківських кранів небезпечна?

Вода яка тече з чортківських кранів небезпечна?

вода

водаУ Чорткові владі якось не “до води”, яку п’ють пересічні люди. Як ми раніше повідомляли, внаслідок забруднення води в річці Серет, з якої напувають чортківчан, водопостачання в місті мало бути припинено, принаймі так повідомляли тернопільські МНСники. Однак за твердженням чортківських журналістів це далеко не відповідає дійсності. Напевне в них (у влади) вже давно свої криниці, сучасні фільтрувальні установки, або їм, цілком можливо доставляють воду з вершин високих гір, повідомляють Чортківські новини

Бо вже який день на всіх тернопільських сайтах розказується відверта неправда про те, що у нашому місті проблему з водою майже вирішено. А саме:

1. Відключено Білецький водозабір, яки бере воду безпосередньо з р.Серет – це неправда, у всіх наших знайомих в яких вода в квартирах подається саме з цього водозабору є, хоча і з нищим тиском.

2. По місту розвозиться питна та технічна вода з інших джерел 15 машинам МНС. Ніхто в місті не бачив таких машин, чи пунктів де би ту воду привозили.

3. Що на 17.05.2012 року показники води в межах міста в нормі. По телефону в районну санепідемстанцію нам не погодились надати результати, однак порекомендували не вживати воду з комунальної мережі. Що ж тоді говорити про річку.

Місцева влада ніяк не спричинилася помогти жителлям в цій небезпечній ситуації, навіть не попередила їх про небезпеку.

Так що шановні Чортківчани як кажуть:”Рятування потопаючого діло самого потопаючого.” Будьте обережні, як на воді так і з водою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here