Головна Новини Влада офіційно звернулася до парафіян московського патріархату, щоби ті перейшли до ПЦУ

Влада офіційно звернулася до парафіян московського патріархату, щоби ті перейшли до ПЦУ

Борщівська міська рада оприлюднила звернення з проханням прихожан православної церкви московського патріархату перейти у лоно Православної церкви України. Дане звернення оприлюднено на офіційній Фейсбук-сторінці Борщівської міської ради.

Виконавчим комітетом Борщівської міської ради прийнято звернення до священнослужителя та прихожан Парафії святителя Миколая міста Борщів Тернопільської єпархії Української православної церкви московського патріархату щодо прийняття рішення про перехід під юрисдикцію православної церкви України.

До слова, освятили храм на честь святителя Миколая Чудотворця у Борщеві не так давно, а саме 22 листопада 2015 року. Це зробив митрополит Кам’янець-Подільський та Городоцький Феодор і митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій. Тоді, під час Богослужіння, настоятель храму ієрей Іоанн Батьковець був возведений в сан протоієрея. Храм на честь святителя Миколая у місті Борщів – єдиний православний храм московського патріархату на декілька районів. Інший найближчий храм знаходиться у місті Чортків.

Нагадаємо, впродовж трьох місяців повномасштабної російської агресії покинути УПЦ МП вирішили 11 релігійних громад на Тернопільщині.
Джерело: Тижневик “Номер один”