![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/1-16.jpg)
Вчора, близько 19-ї години, патрульним надійшло повідомлення про ДТП з потерпілими на проспекті Злуки між автомобілями Ford та Toyota. За попередніми даними, водій Ford виїхав на смугу зустрічного руху, де здійснив зіткнення з автомобілем Toyota, який виїжджав з прилеглої території.
Внаслідок ДТП 29-річний водій Toyota отримав тілесні ушкодження, його шпиталізували.Для подальшого з’ясування обставин автопригоди, патрульні викликали на місце події слідчого.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/2-10.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/3-5.jpg)