Вистава в 2-х діях: Свободівці і Беркут 9 травня у Тернополі (фоторепортаж)
Як ми сьогодні вже повідомляли в парку Слави в Тернополі відбулося величне «театралізоване дійство» свободівці б’ють комуністів, та беркут. Вся «вистава» надзвичайно вміло зрежисована, адже ніхто із відомих та «буйних» не постраждав, як завше стрілочниками виявились, звичайні прибічники ВО Свобода, які добряче отримали від «Беркуту» та 6 чоловік ще й забрали до райвідділу.
Що цікаво, що міліція разом зі свободівцями сварилась «для годиться», адже за домовленостями із нардепами деких людей потім все-таки випускали з автозаків, але після «поклону» нардепів. Михайло Головко, як свідчать очевидці на виході колони комуністів кинув димову шашку. Свободівці до посадки колони комуністів в автобуси, співали їм пісень і супроводжували разом із правоохоронцями.
Категорії: Новини

Теги: ,,

1 Коментар

  1. Вітчизняна війна для України, починаючи з 1918 р.,від Крут, не закінчилась ! Україна залишається окупованою країною. Бої тривають із змінним успіхом, на політичному, економічному, мовному фронтах з корупцією, судами, прокуратурами, поліцією, 5-ю колоною. До 1945р. Росія підкорила собі ще декілька європейських держав. Це вона і св’яткує. Вона використовувала окупованих українців у якості гарматного мяса у 2-й світовій війні. Вітчизняна війна в Україні триває ! Решта – маячня москалів.

    Відповісти

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: