![296071917_1485445825221454_1780148717468153532_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/296071917_1485445825221454_1780148717468153532_n-e1659427202892.jpg)
Випускниця Тернопільскої Української гімназії ім. І. Франка Софія Мельник здала Національний мультипредметний тест на максимальну кількіссть балів – 600.
“600 балів на НМТ – це вже реальність для Софіі Мельник – гімназистки 7(11)класу Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка, яка здобула максимальну кількість балів із української мови, математики, історії України” – повідомила начальниця департаменту совіти Тернопільської ОВА Ольга Хома.