Випускники тернопільських вузів поповнюють лави безробітних
Тенденцію до збільшення кількості безробітних фіксують на Тернопільщині упродовж останніх місяців. Це пов’язано із завершенням сезонної зайнятості, – констатують в обласному центрі праці. Серед незайнятого населення переважає молодь з вищою освітою.
Працевлаштувати дипломованого випускника університету найскладніше, – кажуть фахівці центру зайнятості. Проблема у відсутності вакансій для спеціалістів.
«Нині складно працевлаштувати педагогів. Вакансій для них небагато. Основну частину безробітних складають випускники вишів з педагогічною освітою. Також ще одне дуже важливе питання – це пошук роботи для безробітних, які попередньо займали посади у держслужбі. З працевлаштуванням робітників дещо інша ситуація склалася. У нас за них, зазвичай, бореться роботодавець. Оскільки робітники на ринку праці нині по-особливому затребувані», – каже заступник директора Тернопільського обласного Центру зайнятості Олександра Островська.
Загалом на Тернопільщині зберігається тенденція до зменшення безробітних, – констатують в обласному центрі зайнятості. Також в регіоні більшає роботодавців. У дефіциті залишаються робітничі спеціальності: будівельники, продавці, водії, монтери, кухарі, офіціанти. Відтак в області розпочали кампанію з популяризації саме таких професій. Причому зарплата у багатьох представників робітничої галузі залишається конкурентною.
Софія Романська, За Збручем
Категорії: Новини

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: