![shutterstock_325276532](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/shutterstock_325276532.jpg)
20 квітня о 20.53 бригада виїжджала в село Кременецького району. 13-річний хлопець випивав з однолітками, сівши на велосипед, впав з нього та отримав травму голови.
Госпіталізований в лікарню, повідомляє прес-служба “швидкої”
20 квітня о 20.53 бригада виїжджала в село Кременецького району. 13-річний хлопець випивав з однолітками, сівши на велосипед, впав з нього та отримав травму голови.
Госпіталізований в лікарню, повідомляє прес-служба “швидкої”