![Ev3VRlmTjuLc6UYuDbA2JeCm5EchzG6NWenMTpQs-300x171](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/09/Ev3VRlmTjuLc6UYuDbA2JeCm5EchzG6NWenMTpQs-300x171-1.jpg)
Український школяр з Тернопільщини став призером престижних міжнародних змагань iCAN. Молода людина є слухачем обласного відділення Малої академії наук України. Лучин Олександр живе в Заліщицькому районі Тернопільської області.
Він займається в Заліщицькій філії Тернопільського обласного територіального відділення МАН України. Хлопець онлайн представив свій винахід і заробив медаль.
Цього року пандемія китайського вірусу змінила формат проведення змагань iCAN. Вони вперше пройшли онлайн. У 2020 році на змаганнях представили свої винаходи діти і Підлітки з 60 країн.
Метою змагань стоїть створення в Торонто креативного середовища та спеціальної платформи та впровадження в життя культури проведення наукових виставок. Також змагання дають можливість студентам і школярам з усього світу показати свої розробки і винаходи.