Головна Новини Викритий СБУ податківець хабарник постане перед судом

Викритий СБУ податківець хабарник постане перед судом

Викритий СБУ начальник районної ДПІ ГУДПС в Тернопільській області, який отримав 1 мільйон гривень неправомірної вигоди, постане перед судом. Обвинувальний акт стосовно посадовця податкової інспекції скеровано до суду.

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника районної ДПІ ГУДПС в Тернопільській області, що отримав 1 млн грн неправомірної вигоди від підприємця за зменшення суми штрафних санкцій та посередника у вчиненні злочину(ч. 4 ст. 368 КК України).

Слідством встановлено, що начальник ДПІ ГУ ДПС в Тернопільській області отримав через посередника від місцевого підприємця 1 млн грн неправомірної вигоди після перевірки господарських операцій приватного підприємства. За цю суму посадовець обіцяв зменшити розміри штрафних санкцій за порушення податкового законодавства та не скеровувати результати перевірок до правоохоронних органів для реєстрації кримінального провадження, а також розблокувати податкові накладні та виключити підприємство з критеріїв ризиковості платника податку.
Завершено розслідування, що здійснювали слідчі третього слідчого відділу ТУ Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here