![tserkva-na-konovaltsya-14042023](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/tserkva-na-konovaltsya-14042023-640x610.jpg)
На засіданні виконавчого комітету було підтримано петицію «Розірвати всі договори міста Тернополя та УПЦ МП», яка у встановлений термін набрала понад 300 голосів.
У рішенні, враховуючи факт припинення Управлінню Тернопільської єпархії УПЦ права постійного користування земельною ділянкою, рекомендовано комунальним підприємства, установам та організаціям розглянути можливість розірвання договорів у встановленому законодавством порядку.