Головна Новини Вибачався та мав намір одружитися – чоловік спокусив 8-ми класницю

Вибачався та мав намір одружитися – чоловік спокусив 8-ми класницю

На Тернопільщині засудили чоловіка який вступав в статеві стосунки з восьмикласницею.

Чоловік знав, що дівчина неповнолітня, однак це його не зупинило.

В судовому засіданні чоловік вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю, погодився з усіма доказами, зібраними в справі в ході досудового слідства, які підтверджують його вину згідно пред`явленого обвинувачення і суду показав, що 08 лютого 2020 року ходив до потерпілої дівчини запросив її до себе. Біля 23.00 год. вони прийшли до нього додому, в житловий будинку, де він запропонував дівчині зайнятись коханням, на що потерпіла погодилась і вчинила це добровільно. Йому було відомо, що потерпіла є неповнолітньою, не досягла шістнадцяти років та є ученицею 8-го класу.

Перед батьками потерпілої вибачився за скоєне. Мав намір одружитися з потерпілою. У вчиненому розкаюється.

Чоловік був засуджений в грудні 2019 року за ч. 1 ст.155 ККУ (Стаття 155. Статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку) до 4 місяців увязнення з іспитовим строком один рік. Однак, повторив той самий злочин, тому замість двох років і двох місяців, він буде відбувати покарання 2 роки і шість місяців.

Після потрапляння в СІЗО в чоловіка появилися тимчасові психічні проблеми, однак за висновком експертів це не впливає на його осудність.

Нагадаємо, нещодавно на Тернопільщині засудили жінку, яка вступила в інтимі стосунки з неповнолітнім.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here