Головна Новини Вже місяць рахунки дорожників заблоковані

Вже місяць рахунки дорожників заблоковані

Всі дорожньо-ремонтні роботи, які тривають на території Тернопільської області протягом останнього місяця – неоплачені. Дорожникам доводиться працювати в борг. Все через судову тяганину Служби автомобільних доріг у Тернопільській області з недобросовісним підрядником «Луцькавтодор-Сервіс».

Остання, ще у 2012 році, займалася ремонтом об’їзної Кременця, та порушила технології і завищила вартість робіт. Попри те, що Служба доріг роботи не прийняла, суддя Тернопільського господарського суду Надія Бурда задовольнила позов лучан про виплату 32 мільйонів гривень за псевдоремонт. Таке рішення виглядало доволі дивним, зважаючи на те, що судом була призначена експертиза, яка лише підтвердила: приймати такі роботи – злочин.

Служба доріг області продовжувала оскаржувати рішення у судах різних інстанцій.

Так, сьогодні відбудеться засідання Вищого господарського суду України. Де розглянуть касаційну скаргу Генеральної прокуратури та Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.

Юристи дорожників вчергове доводитимуть: державні кошти не можна витрачати на оплату псевдоремонту. В організації сподіваються на скасування рішення тернопільських «перевертнів у мантіях».

Підприємство «Луцькавтодор-Сервіс», виборюючи 32 мільйони вдалося навіть до заблокування рахунків Служби. Та попри це, дорожні організації зуміли не припинити заплановані ремонтні роботи. Проїзд областю шляховики забезпечують. Підрядники продовжують виконувати роботи, використовуючи власні обігові кошти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here