Головна Новини Гарячі Вежа, як і секта після зруйнування встояла

Вежа, як і секта після зруйнування встояла

Вежа у парку Національного відродження в Тернополі залишається стояти після невдалої спроби саперів висадити її в повітря.

 

У суботу вранці міська влада спробувала ліквідувати дзвіницю – останній символ, що залишився від самовільної збудови представників секти “джерельця”. Повалити споруду намагалися з допомогою вибухівки, але вийшов “пшик” – вежа встояла. Щоправда, зараз вона нагадує знамениту Пізанську башту – нахилена убік. Це особливо помітно, якщо дивитися на споруду з боку проспекту Злуки. Сподіваємося, в один прекрасний момент вона не впаде на перехожих чи представників невизнаної релігійної громади, котрі – складається враження – перебувають тут ледь не цілодобово.

До речі, так звані “сектанти” далі збираються біля руїн свого релігійного комплексу, спілкуються, моляться і п’ють воду з джерела.
Неподалік, з іншого боку від сцени, припаркований бульдозер. Щоправда, славнозвісного жовтого “екскаватора”, який героїчно розвалив центральну каплицю та ще минулого тижня грізно стояв просто навпроти джерела, тут уже немає. Як, до слова, і міліціонерів – у неділю пополудні наш кореспондент не помітив у радіусі ста метрів жодного правоохоронця.

1 коментар

  1. Я радий за те, що наша влада нарешті знесла капище ідолопоклонників жеківської води. Набудували нелегальних архітектурних форм, перекрили доступ до води. Краще б в Зарваницю пішки пішли, а не видумували власні чудеса. Мракобіси!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here