Головна Новини Василя Лабайчука знову судитимуть?

Василя Лабайчука знову судитимуть?

Лабайчук

ЛабайчукВ Запорізькому апеляційному суді в понеділок, 2 квітня, дев’ять членів націонал-патріотичної організації Тризуб, засуджених за спилювання голови пам’ятника Сталіну, оскаржать вирок Жовтневого районного суду – умовний термін та більше 109 тис грн матеріального збитку, повідомиляє прес-служба громадської організації «Град».

“Усі 9 засуджених у резонансній справі – обезголовлювання пам’ятника Сталіну, встановленого на території Запорізького обласного комітету КПУ, не вважають себе винними, і називають свій вчинок принциповою громадянською позицією”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 12 грудня 2011 року Жовтневий райсуд Запоріжжя виніс вирок 9 “тризубівцям” у справі про пошкодження пам’ятника Йосипу Сталіну. Вирок передбачає відшкодування матеріальних збитків на суму 109 820 грн. Комуністи не виключають, що на відсуджені гроші поставлять пам’ятник Йосипу Сталіну в Луцьку.

Також, нагадаємо що один із активістів мешканець Тернопільщини Василь Лабайчук.

Як зазначалось, пам’ятник Сталіну в Запоріжжі було встановлено 5 травня 2010 року на території Запорізького обкому КПУ.

28 грудня 2010 року невідомі пошкодили бюст, відрізавши йому голову. А у новорічну ніч 31 грудня невідомі підірвали пам’ятник Сталіну.

10 січня всеукраїнська організація «Тризуб» заявила про масові арешти своїх членів за підозрою в руйнуванні пам’ятника Сталіну в Запоріжжі.

Минулого року комуністи знову встановили бюст Сталіну на подвір’ї свого обкому.

Інтерфакс-Україна

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here