Валентин Хоптян розповів як співпрацює “Свобода” з “Партією регіонів”
Хоптян ВалентинВеликі справи не розпочинаються без слова влади. Про відкриття стадіону, нам розповів Валентин Хоптян Голова Тернопліьської обласної державної адміністрації.
«Я тішуся що це не перший оновлений стадіон у цьому році. У районних центрах ми також робили реконструкцію від двох до п’яти тисяч глядачів за рахунок спонсорів, меценатів. Сьогодні радіємо, що у нас в обласному центрі разом з мером міста вторік нам вдалося багато чого зробити. Тут вкладено 9 мільйонів державних коштів. Тут залишилось ще роботи, зокрема бігові доріжки», – зазначив Голова обласної державної адміністраці Валентин Хоптян у коментарі журналістам.

Також Валентин Антонович зазначив, що гості з сусідніх областей відзначили наш стадіон і натякнули, що скоро він (стадіон) буде приймати Прем’єр лігу. Подякував губернатор також юним футболістам. Які представляли область на шкільному Євро-2012.

Не обійшлося і без політики, Хоптян прямо заявив про співпрацю Свободи і Партії регіонів задля конкретної корисної справи.

 
Категорії: Новини

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: