Головна Новини Валентин Хоптян підтримує побудову храму УПЦ МП

Валентин Хоптян підтримує побудову храму УПЦ МП

хоптян

хоптянГолова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян зустрівся з настоятелем Свято-Троїцького храму у селі Рохманів протоієреєм Олегом Сірко. На зустрічі Валентин Хоптян вручив державний акт на право постійного користування земельною ділянкою у селі Рохманів Шумського району. На цій земельній ділянці парафіяни планують спорудити храм Української Православної Церкви Московського Патріархату.
«Дуже дякуємо за право користуватися цією землею і будувати на ній наш храм, – відзначив протоієрей Олег Сірко. – Конфлікт довкола Свято-Троїцького храму у нашому селі, розгорівся після того, як у Рохманові була зареєстрована релігійна громада УПЦ-КП, що висунула вимогу до канонічних православних служити у єдиній у селі церкві почергово. 6 березня 2005 року прибічники Київського патріархату під час богослужіння вдерлися до храму і спробували його захопити, у відповідь на що я зачинився всередині і оголосив голодування. Та згодом ми вирішили не сваритися через храм і згодом не проводили там Богослужіння, і з часом залишились без святині. Тому сьогоднішній документ для нас дуже важливий, адже дасть можливість збудувати храм».

1 коментар

  1. Йопані какли! Яка вам нєзалєжность?! Армяша Хаптян хапанув хабарика й “герої не вмирають”. Длаои вас москалі й надалі будуть пєратрахівать!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here