![314100815_1833449330321158_7326290404117011020_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/314100815_1833449330321158_7326290404117011020_n-640x512.jpg)
Бережанська громада понесла тяжку, непоправну втрату: захищаючи нашу рідну Батьківщину від російських окупантів, у тяжкому бою під населеним пунктом Павлівка Донецької області загинув Костів Віктор Володимирович.
“Життя справжнього патріота, надзвичайної і світлої людини, воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі, обірвалося 29 жовтня 2022 року. Під час тяжких боїв він отримав мінно-вибухову травму несумісну з життям.
У ці гіркі хвилини вся Бережанська громада розділяє горе сім’ї, всі ми схиляємо голови у скорботі.
Вічна пам’ять! Вічна слава Герою!” – повідомив голова Бережанської ОТГ Ростислав Борник