![5e9c7ff8b1ef76dba0f0a678f40403fa_orig-750x375](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/5e9c7ff8b1ef76dba0f0a678f40403fa_orig-750x375-1-640x320.jpg)
Цими днями працівники комунальних структур встановили у Тернополі додаткове пішохідне огородження поблизу Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Як пояснюють в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, зважаючи на нещодавній прикрий випадок, вирішено встановити додаткове огородження, що відділяє проїжджу і пішохідну частини на вул. Петра Конашевича-Сагайдачного з метою запобігання випадкового з’їзду транспортних засобів за межі дороги та задля безпеки відвідувачів храму.