Головна Новини Більшість тіньової продукції – лікеро-горілчані вироби

Більшість тіньової продукції – лікеро-горілчані вироби

алкоголь

алкогольМайже на 639,6 тисяч гривень вилучено продукції з тіньового обороту працівниками відділу податкової міліції Тернопільської об’єднаної ДПІ з початку року. Більшість із нелегальних виробів складають лікеро-горілчані товари, а це – 497,8 дал на загальну суму понад 504,6 тис. грн., та спирт – 7 дал на суму 3 тис. грн – про це сайту Реально повідомив  начальник відділу податкової міліції – перший заступник начальника Тернопільської ОДПІ Василь Громляк.
Часто підпільно виготовлені алкогольні напої містять домішки, які можуть завдати шкоди здоров’ю.  Адже, зазвичай, виробництво такої продукції здійснюється в антисанітарних умовах, без дотримання технології. Не кажучи вже про те, що скарбниця нашої держави зазнає втрат від ненадходження акцизного податку.
Загалом, за десять місяців цього року податковими міліціонерами виявлено 24 злочини. З них 12 злочинів – за фактами ухилення від сплати податків, з яких 11 – із завданими державі збитками в особливо великих розмірах, ще 3 злочини – за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Відтак, порушниками державі завдано збитків на загальну суму 7,7 млн. грн.
До Державного бюджету фахівцями підрозділу мобілізовано майже 5 млн. грн., а також по 20 фактах упереджено незаконне відшкодування з бюджету податку на додану вартість на загальну суму 425,2 тис. грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here