Головна Новини Бульдозери і “Беркут” допомагали зруйнувати незаконну стіну “крутого” депутата

Бульдозери і “Беркут” допомагали зруйнувати незаконну стіну “крутого” депутата

Близько трьох років не мав доступу до своєї земельної ділянки на вул. Будного тернополянин Руслан Ліштаба. Втім тепер, після численних судових засідань та рішень судів різних інстанцій, чоловікові дозволили демонтувати мурований паркан, збудований сусідом-підприємцем, який не давав йому потрапити до своєї землі – повідомляє 20хвилин 
Два бульдозера та робітники з бензопилками, у супроводі судових виконавців,11 січня вранці взялися руйнувати мур та дерев’яний паркан, який загороджував доступ до землі чоловіка.

Коли частина муру уже впала, невеликі ялинки, спеціально насаджені тут позрізали а дерев’яний паркан порізали та склали на купу, на місце події приїхали чиновники міської ради. Вони повідомили, що підпірну стіну, яку збудували на місці заїзду на територію ділянки Руслана Ліштаби, підприємець Гладкий МП передав на баланс міської ради. Тож тепер стіна стала комунальним майном і її руйнувати не можна. Та незважаючи на це, робітники продовжували працювати.


– Підпірну стіну передали на баланс відділу технічного нагляду міської ради, – коментує начальник управління ЖКГ Микола Лесів, який був на місці події. – Рішення затвердив виконавчий комітет 13 грудня. Тож ця стіна є власністю міста і люди які її руйнують — чинять злочин. Ми задокументуємо цей факт і усі матеріали передамо у прокуратуру.

Навіщо місту на балансі підпірна мурована стіна, яка відмежовує парковку від земельної ділянки тернополянина, чиновники не пояснили. Цікаво що у рішенні виконавчого комітету йдеться, що стіну передали, цитуємо: “З метою обслуговування та утримання в належному технічному стані об’єктів благоустрою, мереж та комунікацій які забезпечують життєдіяльність міста”

Схоже, на думку виконавчого комітету міської ради, стіна збудована підприємцем Михайлом Гладким, власником готельного комплексу “Братіслава” та ресторану “Братіслава” розташованих обабіч ділянки Руслана Ліштаби, принесе місту велику користь. Адже захищати її приїхали і начальник муніципальної поліції, і начальник управління ЖКГ і керівник відділу технагляду міської ради. А згодом зупиняти бульдозери прибули ще більше чиновників, які запевняли що стіна дуже потрібна місту і її руйнувати не можна.
Втім такий ажіотаж у міській раді можна зрозуміти. Адже підприємець Михайло Гладкий, від якого цю стіну місто прийняло, є також і депутатом Міської ради від партії “Свобода”. Причому не простим депутатом, а головою комісії з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.
– Усе через те, що мав нещастя купити ділянку поруч із таким сусідом, – каже власник земельної ділянки Руслан Ліштаба. – Мене спеціально взяли у блокаду аби провчити — мовляв не треба було купувати землю поміж двома закладами одного власника. Але ж хіба коли людина купує квартиру, запитує перед тим майбутніх сусідів чи можна їй це зробити? Останні три роки ділянка заростала бур’янами а споруду розташовану на ній нищили дощі та сніги. Потрапити туди можливо було хіба що гелікоптером. Не знаю чи на цьому буде кінець,а ле здаватися не збираюся.
Чоловік каже, що не боїться того, що чиновники звернуться у прокуратуру. Адже має на руках рішення суду.
– Суд виніс рішення про демонтаж цієї стіни ще до того, як її передали на баланс міської ради, – каже голова громадської організації “Земля і право”, яка взялася захищати права підприємця Ігор Миколаїв. – Відразу зрозуміло навіщо виконком таке рішення прийняв. Однак воно є незаконним — адже прийняли на баланс міста незаконно збудовану споруду яку суд зобов’язав уже демонтувати.
Нагадаємо, наша газета неодноразово писала про цю проблему. Раніше не вдавалося демонтувати стіну з різних причин. Цього ж разу на місце події разом з виконавчою службою приїхали два бульдозери та евакуатор — яким планували відтягувати машини якими перекрили підхід до стіни. Також поруч чергували два автомобілі з бійцями “Беркуту”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here