Головна Новини Був доброю і світлою людиною: у Тернополі попрощаються з 24-річним Дмитром Мудрим

Був доброю і світлою людиною: у Тернополі попрощаються з 24-річним Дмитром Мудрим

У четвер, 18 березня, у Тернополі попрощаються з 24-річним пластуном Дмитром Мудрим.

Як повідомила мати Дмитра, панахида відбудеться о 18:00 в Будинку печалі на вулиці Микулинецькій. Поховають юнака 19 березня о 12:00 на Микулинецькому кладовищі, пишуть Тернополяни

Нагадаємо, що 11 березня вдома у сім’ї Дмитра стався вибух газу. Хлопець та його батько рятували братів з пожежі, обоє отримали тяжкі опіки – 70-90% тіла. Боротьба за життя продовжувалася останні дні, та на превеликий жаль вчора вранці Дмитро помер у львівській лікарні.

На сторінці “Пласту” розповіли, яким був Дмитро Мудрий.

“Приєднався до Пласту ще з новацтва, згодом юнакував у гуртку Фенікси у курені число 29 ім. Юрія Старосольського. Очолював і рій, і у гурток на посадах ройового та гурткового, виконував й інші діловодства. У дорослому віці був членом куреня Орден Хрестоносців.

Дмитро дуже любив пластові табори: спочатку як учасник, потім як організатор. І його не спиняло чи в Україні проходив табір, чи в Польщі – Дмитро їздив усюди.

Був дуже творчим, навчався у Київському національному університеті культури і мистецтва. З дитинства мама прививала Дмитру любов до прекрасного і розвивала акторську майстерність, Дмитро був телеведучим дитячих передач на місцевому каналі. На пластових ватрах завжди грав на гітарі та драйвив постійною посмішкою. Захоплювався музикою, колись з друзями заснували гурт Random, де гарно проявляли себе на аматорській сцені. З дитинства батько поставив Дмитра на лижі і привив любов до гір. А ще Дмитро любив чай з різних країн, знався на різних сортах чаю.

Дмитро був доброю, світлою людиною. Пам’ять про нього буде жити вічно. Спочивай з миром, друже”, – йдеться у дописі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here