Головна Новини Брати яких підозрюють у розкраданні допомоги на ЗСУ шукатимуть підтримки у Президента

Брати яких підозрюють у розкраданні допомоги на ЗСУ шукатимуть підтримки у Президента

Сьогодні, 12 травня, у Тернопільському міськрайонному суді відбулося засідання, де обирали запобіжний захід для Івана і Андрія Козака. Братів підозрюють у розкраданні та присвоєнні грошей, які вони нібито збирали на допомогу ЗСУ. 

За версією слідства, з 24 лютого брати Козаки зі спільниками привласнили близько 13-ти мільйонів гривень. Ці гроші вони мали передати на потреби військових, однак половину коштів вони нібито присвоїли собі та купили елітні авто, айфони тощо.

Станомна 12 травня у банках на рахунках у братів Козаків є близько 4 мільйонів гривень. 

Під час засідання суду підозрюваний Іван Козак наголосив, що їх з братом та батьком хочуть зганьбити, вони готові співпрацювати зі слідством та довести, що невинні. 

“Я цього питання не залишу. Поїду до Президента!” – наголошував батько підозрюваного Івана Козака.

Прокурор вимагав запобіжний захід тримання під вартою, або ж заставу не менше одного мільйона гривень, а адвокат підозрюваного просив домашній арешт. 

В результаті суд призначив для Івана Козака запобіжний захід – 58 днів тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 410 прожиткових мінімумів доходів громадян – 1 мільйон 17 тисяч гривень.

Зазначимо, що таке рішення прийняли тільки до підозрюваного Івана. Щодо його брата Андрія та інших спільників обиратимуть інші рішення на подальших засіданнях суду.

У Прокуратурі прокоментували затримання псевдоволонтерів

“Тернопільських псевдоволонтерів, що використали пожертви на Збройні Сили України для власного збагачення, триматимуть під вартою Тернопільський міськрайонний суд задовольнив клопотання слідчого поліції, погоджені з прокурором, про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою з можливістю внесення понад 1 млн грн застави кожному, двом підозрюваним у використанні благодійних пожертв громадян на потреби ЗСУ для особистого збагачення під час воєнного стану.

Триває розслідування, що здійснюють слідчі поліції під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури.”

Джерело Файне місто

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here