Головна Новини Борщівських ескулапів зловили на махінаціях

Борщівських ескулапів зловили на махінаціях

лікар

лікарРевізією фінансово-господарської діяльності Мельнице-Подільської номерної районної комунальної лікарні, що у Борщівському районі, виявлено фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму 106 тис. грн. Кошти, порівняно з іншими, більш резонансними, ревізійними фактами начебто й незначні, але для невеликої медичної установи – це серйозний капітал.

Зокрема, ревізією встановлено, що лікарнею видатки з надання послуг, які виконувались працівниками на платних умовах, частково проводились із загального фонду кошторису. Це призвело до втрат на суму понад 54 тис. грн, оскільки суперечить пп.19, 23 та 49 Порядку №228 (зі змінами), п.3 Переліку груп власних надходжень бюджетних установ, вимоги щодо їх утворення та напрямів використання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.05.2002 № 659.

Крім того, інспектори виявили ряд інших порушень, а саме:

– недоотримання місцевим бюджетом доходів за оренду майна на суму 26 тис. грн;

– недоотримання працівниками 24 тис. грн заробітної плати;

– нестачу матеріальних цінностей на суму 1,8 тис. грн.

За допущені порушення на працівників лікарні складено 4 протоколи про адміністративну відповідальність за порушення законодавства з фінансових питань за ст. 164-2 КУпАП, на двох працівників – протоколи про порушення бюджетного законодавства за ст.164-12 КУпАП.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Борщівського району.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here