Головна Новини Борщівська лікарня переповнена, медики просять волонтерів про допомогу

Борщівська лікарня переповнена, медики просять волонтерів про допомогу

“У зв’язку із важкою епідеміологічною ситуацією в районі КНП “Борщівська районна лікарня” звертається до усіх небайдужих за волонтерською допомогою по догляду за хворими. На даний час на стаціонарному лікуванні перебуває 64 особи з діагнозом COVID-19. Під підозрою – 10 осіб. З діагнозом пневмонія – 87 осіб. На жаль, нам критично не вистачає людей (волонтерів), які готові вкладати свій час у вирішення проблеми боротьби з епідемією коронавірусу. Більшість хворих потребують круглодобового догляду. Ми зі своєї сторони забезпечемо вас всіма необхідними засобами індивідуального захисту, а наш медперсонал надасть вам кваліфіковане роз’яснення , щодо допомоги хворим – облаштування життєвого простору, способи заміни натільної та постільної білизни, підгузків, техніка та способи переміщення осіб, які користуються допоміжними засобами пересування, догляд за тілом хворого.

Ми віримо, що серед вас є небайдужі люди, які готові вникнути в нашу проблему. Будемо дуже вдячні всім, хто відгукнеться на наше прохання!!!”,- йдеться на сторінці медзакладу.

Судячи з офіційних данних, в Борщівській районній лікарні є 80 ліжкомісць для іфекційних хворих, з яких заповнено уже 64. Крім того, судячи з допису, медикам усе важче доглядати за такою великою кількістю хворих.

Джерело: Звістка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here