Головна Новини Боксер з Тернопільщини став чемпіоном України

Боксер з Тернопільщини став чемпіоном України

Віктор Петров – перший в історії тернопільського боксу чемпіон України серед дорослих. Про це розповів його батько і тренер. 25-річний боксер повернувся з чемпіонату України, який відбувся в Одесі. Там він переміг у вазі 67 кілограмів. Він каже, готувався до цих змагань 3 місяці.

Ранкове тренування тернопільського боксера Віктора Петрова відбувається в спортивному клубі в Микулинцях. Віктор разом з тренером відпрацьовує техніку тактичних комбінацій. Боксом Віктор Петров займається понад 20 років. Чоловік каже, перший його поєдинок відбувся, коли йому було 6 років. Він спортом почав займатися завдяки своєму батьку – заслуженому тренеру України Віктору Петрову, пише Суспільне.

“Це все, що є, мої результати, техніка, за це дуже дякую батьку. Без нього не було б мене такого”, – каже боксер.

У 2009 році чоловік вперше потрапив до збірної України. У тому ж році взяв участь у чемпіонаті Європи серед школярів, де здобув перемогу у своїй ваговій категорії.

Боксер розповідає, вид спорту, яким займається, є травматичним.

Тренер, батько боксера Віктор Петров каже, проводить для сина 2 тренування на день. Для нього він розробив спеціальну методику тренувань – з камінням.

“Там іде ударний метод – прямі, бокові удари, удари знизу, різні комбінації, вперед, назад, вліво, вправо”, – каже тренер боксера.

Чемпіонат України відбувся 11 вересня цього року в Одесі. Суперником Віктора Петрова був харків’янин Ярослав Харциз. У боксерів було 3 раунди, кожен по 3 хвилини.

“Коли в тебе 12 раундів, 10 чи 8, ти можеш розтягнути свою силу, притримати. А тут за 3 раунди маєш показати всього себе і тут дуже великий темп. Реально хотілося виграти, хотілося бути першим. І дякую, що все так вийшло. Є багато помилок, ми з батьком говорили, є над чим працювати”, – каже боксер.

Тренер Віктор Петров розповідав про вправу “бій з тінню”, тобто з уявним суперником, її використовували під час підготовки до чемпіонату:

“Партнери бувають різні: високі, низькі, лівші, нокаутери. З кожним партнером боксер застосовує різну тактику бою. Я йому ставлю задачу, щоб робота була передньою рукою в діях атаки. Він готує атаку і уявляє, чи то високий партнер, чи низький”, – каже заслужений тренер України.

Зараз спортсмен готується до чемпіонату світу, який відбуватиметься в Сербії, з 26 вересня до 6 жовтня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here