Богомол розповів як карають матерів, котрі вбили своїх немовлятНа Тернопільщині минулого року трапилося кілька випадків, коли на смітниках знаходили тіла новонароджених діток. Начальник головного управління національної поліції у Тернопільській області Олександр Богомол розповів як карають таких холоднокровних жінок, котрі викидали на сміття рідних дітей.

Перш за все, пан Богомол повідомив, що особи усіх горе-матерів встановлено. Проте одних притягнули до кримінальної відповідальності, інших – ні.

Річ у тім, пояснює Олександр Богомол, що, коли мати уже народжує мертве немовля, то це не вважається вбивством. А той факт, що вона викидає його тіло на смітник, швидше моральний, чим кримінальний.

Проте, якщо дитина народилася здоровою, а вже згодом загинула, тоді на горе-матір заводять кримінальну справу. До прикладу, були випадки, коли мати задушила немовля, або страшний випадок, коли жінка ножицями порізала маленьку дитину.

Варто зауважити, що санкція статті і кримінальна відповідальність за вбивство немовляти рідною мамою набагато легші за, скажімо, навмисне вбивство. Правоохоронці мотивують це тим, що після пологів буває, що жінка в неадекватному стані і не завжди відповідає за свої дії.

Очільник поліції додав, що як показує практика, до реального позбавлення волі таких матерів не засуджують.

Розповів Олександр Богомол і про страшний випадок, котрий трапився не так давно. Коли працівник знайшов мертве немовля на Малашівському сміттєзвалищі.  На даний момент досі триває розслідування.

Згадав очільник поліції і про страшний випадок, що трапився кілька років тому. Тоді 17-річна дівчина народила дитину в туалеті та викинула в погребну яму. Бідолашне немовля загинуло від того, що захлинулось фекаліями. У результаті суд визнав її винною та присудив до трьох років позбавлення волі, тоді ж звільнив від покарання та призначивши “випробування” на півтора року. А в 2014 році горе-мати потрапила під амністію.

Джерело: 20 Хвилин
Категорії: Новини

Теги: ,,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: