Головна Новини Богдана Буяка обрали на посаду ректора ТНПУ

Богдана Буяка обрали на посаду ректора ТНПУ

Вибори ректора Тернопільського національного університету пройшли успішно. Абсолютна більшість колективу університету підтримала кандидатуру проректора з наукової роботи та міжнародної співпраці, професора Богдана Буяка.
«Із 649 виборців проголосувало 614 або 94,6%, – повідомив Анатолій Григорук, голова Оргкомітету з виборів ректора ТНПУ. – «За» проголосували 564 особи, «проти» – 33 людей, 17 бюлетенів визнали недійсними, 35 бюлетенів не використали, їх погасили перед початком підрахунку голосів. Зауважень щодо проведення виборів не було ні у кандидата, ні у спостерігачів від претендента на посаду, ні від уповноваженого від Міністерства освіти та науки України – головного спеціаліста відділу професійної та вищої освіти ТОДА Тетяни Дрозд.».
Процес голосування тривав із 9.00 до 15.00. Відкрив його діючий ректор Володимир Кравець, а завершив – претендент на посаду Богдан Буяк. Виборці були активні з початку голосування, а станом на 11-ту ранку проголосувала вже половина тих, хто мав право зробити це. Відтак, ще до обіду стало відомо, що вибори ректора будуть дійсними. А після підрахунку голосів Оргкомітет з виборів ректора ТНПУ підтвердив це.
Тепер попереду процедура призначення нового ректора. До Міністерства освіти та науки України протокол про результати виборів мають надіслати до 15 листопада. Відповідно до законодавства, у Міністерстві мають прийняти рішення про призначення на посаду обраного ректора до 8 грудня. До того часу обов’язки ректора виконуватиме Володимир Кравець.
Наразі, колектив університету бажає новообраному керівнику плідної праці на процвітання рідного вищого навчального закладу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here