![f3178d5a059f2dca762facba073904ed_M](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/02/f3178d5a059f2dca762facba073904ed_M.jpg)
Відома тернопільська блогерка Тетяна Пренткович під час війни поїхала з дітьми на Балі на відпочинок. Її користувачів обурив розкішний відпочинок жінки.
Про це блогерка написала у своїх соціальних мережах.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/02/327002164_662069798941285_5747893839655403867_n-scaled.jpg)
Попри критику Пренткович заявила, що робить усе правильно, бо хоче, щоб її діти відпочила. Також вона заявила, що спільно зі своїм коханим допомагає ЗСУ.
“Я не порушую закон, я продовжую допомагати, ми з Андрієм купуємо військовим автомобілі з наших проектів! не відкриваючи збори, просто виділяємо з нашого прибутку чи можу я відпочивати і транслювати це в сторі? Так!!! Чи може це бути комусь неприємно? Так! Але тоді краще відпишіться на місяць від мене… За свій внесок в перемогу я спокійна і мені не буде соромно! А вам?…І перестаньте іншим вказувати що робити! І буде усім щастя”, – написала Пренткович у своєму інстаграм-блозі.
Відомо, що тільки за авіаквитки на двох дітей, себе та маму Пренткович заплатила понад 217 тис. грн.
Вона наголосила, що навмисно хизуватиметься своїм відпочинком.