Головна Новини Блаженніший Святослав у Тернополі закликав не засиджуватись в соцмережах (відео)

Блаженніший Святослав у Тернополі закликав не засиджуватись в соцмережах (відео)

Святослав Шевчук

Святослав ШевчукНе пересиджувати у соцмережах, а зустрічатися наживо, планувати свій час і вітатися не тільки з людьми, а й молитвою — із Богом закликав тернопільську молодь глава УГКЦ Святослав Шевчук.

Він увечері 4 березня впродовж двох годин розмовляв з юнаками і дівчатами в “Українському домі “Перемога”. Подію також бачили тисячі тернополян через пряму трансляцію на сайті te.20minut.ua.

Сучасні нові засоби комунікації дають прекрасну нагоду для спілкування, – каже Святослав Шевчук. – Але спілкування — це міжособистісний контакт. Якщо ти вже вмієш спілкуватися із живою людиною, то соціальна мережа добре допомагає. Якщо ж, наприклад, замінювати живе спілкування між людьми віртуальним, то є велика небезпека втратити різницю між реальністю і віртуальною дійсністю.

Владика Святослав розповів, що мав знайомого, який довго спілкувався з дівчиною через соцмережі, а невдовзі обоє були сильно вражені, що вони — сусіди і живуть через стіну.
Окремо гість тернополян розповів про піст як нагоду для самоаналізу, духовного пробудження, а також про молитву як розмову з Богом.
Ще святий апостол Павло закликав молитися постійно, – каже владика. – Не певну кількість годин, а постійно. Як це зробити? Потрібно присвячувати Богові все, що ти плануєш зробити кожного дня.

До речі, блаженнійшого Святослава знову запросили у Тернопіль на конкурс духовної пісні у “Перемозі”. Відбудеться він 28-29 квітня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here