Головна Новини Била головою об стіну: у Тернополі нетвереза вчителька побила школяра

Била головою об стіну: у Тернополі нетвереза вчителька побила школяра

У Тернополі, в гімназії імені Івана Франка стався кричущий випадок.

Нетвереза вчителька фізкультури накинулася на учня 7-го класу і била дитину головою об стіну. Деталі страшного інциденту повідомили в місцевому виданні “20 хвилин”.

За словами батьків, нетвереза вчителька фізкультури закрилася в спортивному залі разом з учнями 7-го класу, пише ua-in.info

Один з учнів їй сказав щось неприємне, а педагог у відповідь спочатку почала кричати, потім зачинила двері залу зсередини та почала бити дитину. Діти підняли гвалт і до спортивного залу прибігли інші вчителі та дирекція гімназії. Двері в приміщення змушені були виламати.

У коментарі для ТСН директор гімназії повідомив, що педагога відразу ж звільнили.

“Так, дійсно мало місце. Для нас, як для педагогічного колективу, це неприпустима подія. Ця вчителька відсьогодні у нас більше не працює”, – повідомив Крижанівський.

Про інцидент вже знають в поліції й на цей момент встановлюються всі обставини події.

“На місце події поліції не викликали. Директор гімназії нам повідомив, що інцидент стався в п’ятницю, 12 березня, і в навчальному закладі самостійно все вирішили. Але цей факт мав місце, всі деталі ми будемо встановлювати”, – розповів представник Нацполіції в Тернопільській області Сергій Крета.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here