Головна Новини “Беркут” та “Грифон” не допустили сутичок різних політичних сил

“Беркут” та “Грифон” не допустили сутичок різних політичних сил

Понад триста п’ятдесят працівників міліції забезпечували громадський порядок під час святкування Дня Перемоги у місті Тернополі.

Дев’ятого травня об одинадцятій годині ранку розпочалася церемонія покладання квітів до Пагорба Слави у Старому парку. Під звуки військових маршів керівники області, представники громадських організацій, тернополяни та гості вшанували пам’ять полеглих. Панахиду відправили священики різних конфесій. До присутніх звернулися керівники області, ветерани війни.

Після проведення офіційних заходів, близько дванадцятої години до Вічного вогню під партійними прапорами вирушили декілька десятків представників Тернопільського обласного комітету Компартії України. Представники цієї політичної сили заздалегідь письмово звернулися до працівників міліції з проханням забезпечити охорону громадського порядку.

Під час покладання квітів їм намагалися перешкодити представники Всеукраїнського об’єднання «Свобода», у тому числі депутати обласної та місцевих рад. Правоохоронці, з метою уникнення будь-яких протистоянь, вимушені були залучити додаткову кількість особового складу, зокрема спецпідрозділи «Беркут» та «Грифон».

Вони зверталися з проханнями до протестувальників не порушувати громадський порядок, але їхньої законної вимоги виконано не було. Не застосовуючи спецзасобів, міліціонери відтіснили тих, хто намагався перешкодити церемонії та затримали найактивніших учасників протистоянь, які чинили опір правоохоронцям. У ситуації, яка склалася, міліціонери діяли відповідно до вимог чинного законодавства.

Поблизу меморіалу представники лівих партій та ветерани організували імпровізований мітинг. Правоохоронцям у ситуації, яка склалася, вдалося не допустити сутичок, масових та групових порушень громадського порядку.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here