Головна Новини Березневі морози не відступають

Березневі морози не відступають

Домашній режим дозволяє не перейматися в якому одязі виходити на вулицю. Ще минулого тижня молодь перейшла на кросівки, а цього тижня знову доведеться взути зимові черевички. Також треба попередити й дачників, щоби не поспішали із саджанцями та насінням. Перший місяць весни – холодний, пише Номер 1

У четвер, 26 березня, жителів області очікує ясна погода. Сонечко світить, та не гріє. Температура повітря вдень буде +7, уночі – мінус 3 градуси. П’ятниця та субота будуть теплішими з денною температурою до +11, а ось вночі термометр опуститься до мінус одного. Погоду цього дня передвіщають вода і птахи. У давнину помітили: якщо весняна вода тече повільно, то рік очікується важким. Якщо ж у цей день прилітають чайки, то можна чекати тепла. У наших пращурів був такий звичай: якщо цієї ночі почуєш, як виє собака, слід обвернути подушку, щоби сон був хорошим.

У неділю, 29 березня, сонечко прогріє повітря до +13 удень та +1 уночі. А ось понеділок затягнеться хмарами та варто очікувати дрібного дощу. Температура цього дня буде +13 удень, та +2 уночі. Останній день березня – 31-го та 1 квітня привітають жителів міста та області дощем, і хоч температура повітря вдень сягатиме + 9, уночі знову варто очікувати від 0 до -1.

31 березня вшановується пам’ять святителя Кирила, архієпископа Єрусалимського. У народі святителя називали Кирило – “дери полоз”, тому що з цього часу дороги псувалися. Якщо до цього дня прилітало багато лебедів, весна буде теплою. З цього дня розпочинаються ранні грози, раннє квітування кульбаби. Якщо на схилах пагорбів з’являються перші квіти кульбаби, значить початок квітня буде теплим. А нашим читачам ми бажаємо міцного здоров’я та  гарного настрою, який не буде залежати від погоди.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here