Головна Новини Бережанському будинку-інтернату віддали 1га землі

Бережанському будинку-інтернату віддали 1га землі

земляЛьвівський апеляційний адміністративний суд, погодившись із позицією прокуратури Бережанського району, залишив в силі рішення Тернопільського адміністративного суду про повернення школі-інтернату майже 1 га землі для облаштування спортмайданчику.

Встановлено, що у червні 2013 року Бережанська міська рада прийнятим на сесії рішення, яким безпідставно припинила Бережанській обласній комунальній загальноосвітній школі-інтернату право користуватися земельною ділянкою площею майже 1 га. Цим розпорядчим документом місцевий орган самоврядування порушив права та законні інтереси навчального закладу на достатню kof матеріально-технічну базу для організації навчального процесу.

У зв’язку з цим, прокурор Бережанського району подав до суду позов з вимогою визнати вищевказане рішення сесії органу місцевого самоврядування незаконним та повернути право на користування землею школі-інтернату.

Тернопільський окружний адміністративний суд задоволив позовні вимоги прокуратури. Не погодившись із цим рішенням суду, Бережанська міська рада оскаржила його у суді вищої інстанції.

Львівський апеляційний адміністративний суд, погодившись із позицією прокуратури, залишив апеляційну скаргу органу місцевого самоврядування без задоволення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here