Головна Новини Без імунізації в Україні зросте рівень смертності від кору, скарлатини й вітрянки

Без імунізації в Україні зросте рівень смертності від кору, скарлатини й вітрянки

імунізація потрібна
імунізація потрібна

Народний депутат України, член комітету з охорони здоров’я Лілія Григорович прокоментувала наказ Міністерства юстиції України про скасування рішення про державну реєстрацію календаря профілактичних щеплень, повідомляє УНН.

Вона назвала прецедентом те, що Мін’юст скасовує календар щеплень. “Кожна країна має перелік щеплень проти інфекційних захворювань”, – зазначила Григорович.

Вона також говорить, що старий календар щеплень ліквідували для того, щоб створити новий. “Без календаря щеплень країна не може існувати”, – говорить депутат

“Я б хотіла ознайомитися з рішенням Мін’юсту, позицією МОЗ. Можливо, зараз готується розширений оптимізований календар щеплень. Комітет охорони здоров’я ВР неодноразово звертався до МОЗ із вимогою оптимізувати календар щеплень”, – додала вона.

Григорович також зазначила, що навіть в африканських країнах триває процес вакцинації. “Якщо ми все це зупинимо, то через п’ять років у країні значно зросте дитяча смертність від кору, скарлатини, вітрянки. Також, ми зіткнемося з краснухою, свинкою та поліомієлітом”, – заявила депутат.

Нагадаємо, Міністр юстиції України Олександр Лавринович підписав Наказ № 1303 / 5 (від 10.05.2011) Про скасування рішення про державну реєстрацію нормативно-правового акту, яким анульовано рішення про державну реєстрацію Календаря профілактичних щеплень в Україні.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here