Приціл нічного бачення отримає одна зі штурмових бригад на передовій. Керівник секретаріату Тернопільської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Володимир Дзудзило передав прилад бійцю, який доставить його військовим у зону АТО.




Ми постійно відстежуємо потреби людей, які живуть у зоні АТО, військових частин, які перебувають на передовій та дислокуються на території Тернопільщини. Нам повідомили, що на сьогодні одним з найактуальніших питань є забезпечення бійців на передовій прицілами нічного бачення. Тому передали нічний приціл. Ми співпрацюємо із військовим, який доставить прилад безпосередньо бійцям”, – розповів керівник секретаріату Тернопільської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Володимир Дзудзило.

Монокуляр нічного бачення доправить на передову боєць добровольчого батальйону “Тернопіль”, який побував у гарячих точках бойових дій. Зараз продовжує служити і паралельно збирає допомогу для воїнів. Прилад передасть одній з штурмових бригад.

«Нічний приціл я передам бійцю, з яким маю особистий контакт і якому необхідний цей прилад. Я маю доправити на передову машину, зараз її доремонтовують. Тоді разом завезу – автомобіль і монокуляр нічного бачення», – зазначив боєць добровольчого батальйону “Тернопіль” на псевдо Мамонт. – «Є велика необхідність не в лише у тепловізорі, а також у нічному прицілі. У ньому можна легко побачити рухомий об’єкт, який потрапить в поле зору цього приладу. Це допомагає ідентифікувати ворога. Тому монокуляр нічного бачення надзвичайно потрібний в бойових умовах”.




Категорії: Новини

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: