Сьогодні голова Тернопілської ОДА представив колективу Держпродспоживслужби нового керівника. Ним став колишній голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець, який знову працевлаштувався на керівну посаду в органах державної влади.
Так, за результатами конкурсу, який був проведений відповідно до наказу Держпродспоживслужби від 11 жовтня цього року, Василь Хомінець визнаний переможцем конкурсу на посаду начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області – повідомляє Галас

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів утворена у 2014 році шляхом реорганізації Державної ветеринарної та фіто санітарної служби, а також Державної інспекції з питань захисту прав споживачів і Державної санітарно-епідеміологічної служби.

Нагадаємо Василь Хомінець в період з 2005 по 2010 рік очолював Лановецьку районну адміністрацію. В період з 2013 по 2015 рік очолював за квотою “Свободи” Тернопільську обласну раду. Навчався разом з теперішнім головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степаном Барною на історичному факультеті ТНПУ.
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: